Взимку потрібен особливий догляд за шкірою

У холодний період року необхідно особливо дбати про здоров’я шкіри обличчя. В цей час вона схильна до ще більш агресивного впливу, ніж в спеку. Адже мороз ще більш небезпечний для шкіри, ніж ультрафіолет. Тому догляд за шкірою взимку вкрай важливий для того, щоб вона не постаріла завчасно.

Під впливом холоду, починають вироблятися цитокіни. Ці молекули потовщують шкіру, роблячи її грубою. Колір обличчя набуває сірого відтінку. Унаслідок зниження рівня вироблення сала, вона стає більш вразливою до зовнішніх чинників. А перепад температур знижує рівень колагену, гіалуронової кислоти і еластину.

Догляд за шкірою в холодну пору повинен мати на увазі харчування і зволоження. Цього вона потребує більше звичайного.

Очищення

Не можна використовувати абразивні скраби, оскільки вони травмують і так роздратовану шкіру. Гелі для вмивання теж, в основному, залишають ефект сухості. Тому для очищення шкіри взимку краще використовувати пінки, муси, або засобами для зняття макіяжу з маслами. Залишки цих коштів на обличчі необхідно зняти тоніком. Але, ні в якому разі, не втирати його, а просто промаківать. Таке просте дію допоможе збільшити користь від нанесеного, згодом, крему. До речі, не можна використовувати гарячу воду для вмивання, вона пересушує шкіру. Краще — тепла.

Харчування і захист

Потрібно мати на увазі, що потрібно не тільки наситити шкіру, але і захистити її від руйнівної дії холоду. Адже навіть коли на Вас тепла куртка і термобілизна, особа завжди залишається відкритим. Тому до складу кремів, які забезпечують догляд за шкірою обличчя, повинен входити або силікон, або гліцерин, а краще — натуральні масла рослинного або тваринного походження. З останніх — кращим є норкову жир. Він відомий своїми фантастичними регенерують. Вазелін не рекомендується використовувати, крім екстрених випадків. В іншому випадку, він тільки зашкодить.

Зволоження

Головне в зволоженні — пити багато води. Тому що тіло щодня втрачає багато вологи, близько двох літрів. Ну і звичайно, використовувати зволожуючі креми. До їх складу повинні входити лецитин, фруктові кислоти, кісточкові масла і вітамін А. Але наносити крем потрібно до 10 години вечора. Оскільки після цього часу шкіра починає очисні процеси. Якщо при цьому пори будуть закупорені кремом, вранці Ви прокинетеся з набряклим обличчям.

Поради

Використовуй маски для обличчя. Стеж за харчуванням і зволоженням шкіри. Особливу увагу приділяй губам. Засоби  догляду за шкірою губ повинні містити масла. Роби м’який пілінг два рази в тиждень.

Догляд за шкірою обличчя взимку вимагає великих зусиль, ніж в іншу пору року. Але результатом Ваших старання буде сяюча здорова шкіра — запорука привабливості.