Найпоширеніші поради як правильно вибрати дієту.

Зазвичай жінки люблять виснажувати себе тривалим голодуванням з метою максимально швидко і ефективно скинути зайву вагу. Варто зазначити, що така практика не приводить до гарних результатів. В першу чергу це пов’язано з вживанням катастрофічно малу кількість вітамінів і корисних речовин. Це призводить до повного виснаження організму і втрати великої кількості енергії. Такі псевдо дієти можуть стати причиною нервового зрива і погіршення здоров’я для жінки. Тому дуже важливо знати, як правильно вибрати дієту, щоб зберегти і красу і здоров’я.

Першим способом для ефективного скидання зайвої ваги є моно дієта.

Дана дієта полягає у вживанні тільки одного продукту в певний період часу. Найпоширенішими продуктами для постійного вживання є рис, сир і яблука. Вони найбільш корисні і в їх склад входять безліч корисних для організму речовин. Також слід зазначити, що перед тим як приступити до дієти, потрібно підготуватися. Протягом тижня перед безпосереднім початком схуднення потрібно включити в свій раціон обраний продукт і як можна частіше його вживати в їжу. Сама дієта становить сім днів, під час яких необхідно їсти тільки один вибраний продукт, поступово збільшуючи його кількість. У третій день дієти дозволяється їсти хліб, але він повинен бути житнім і в максимально невеликій кількості. Обов’язкове вживання негазованої і очищеної води щодня. Після закінчення дієти потрібно поступово вводити в раціон інші продукти харчування. Результат схуднення за тиждень може бути від двох кілограм.

Другою ефективною дієтою є білкова дієта.

Для того щоб знати як правильно схуднути, потрібно в першу чергу знати як правильно харчуватися. Правильне харчування містить в собі відмову від вуглеводів. Але щоб відмовитися від вуглеводів їх потрібно чимось замінити. В даному випадку ми замінюємо їх білками. Перевагою такої дієти є вільний вибір продуктів для харчування. Головне це велика кількість білків в них. Прийомів їжі повинно бути близько п’ять або шість в день. Обов’язково приготування їжі без жирів. Так само як і в минулій дієті, необхідно щодня випивати не менше двох літрів води. Дана дієта триває близько десяти днів і результатом може стати втрата від п’яти кілограм.

Третій спосіб для схуднення це вугільна дієта.

За допомогою вугілля можна досягти бажаного результату. Існує три типи прийому вугілля. У першому випадку потрібно щодня випивати по десять таблеток, розділивши їх кількість на чотири рази. Наступним варіантом може бути вживання три таблетки активованого вугілля в перший день з подальшим збільшенням дози до необхідної кількості для організму. Така кількість розраховується наступним чином: одна таблетка активованого вугілля на десять кілограмів ваги. І останнім способом вживання активованого вугілля є прийом по дві таблетки натщесерце. Така дієта дозволяє схуднути більш ніж на п’ять кілограм, а також, повністю очистити кишечник і привести в тонус обмін речовин.

Щоб розуміти, як правильно вибрати дієту, потрібно знати, що буде більш прийнятним для організму. Також не варто забувати про фізичні вправи, які необхідні в період схуднення і тим більше по закінченню дієти.