Білий дім дав звіт про стан здоров’я Трампа

Після того, як ЗМІ неодноразово публікували інформацію про видимі ознаки психічного розладу і погіршення здоров’я правлячого президента США, він вирішив оприлюднити результати медичного обстеження.

За перший рік перебування на посаді президента, Трамп примудрився нажити собі багато ворогів. Вони, в свою чергу, постійно дратують главу держави фейковий новинами про нього в ЗМІ. Вся Америка розмірковує про лінь Трампа, його любові до фаст-фуду, а тепер ще й про можливе слабоумстві. Імпульсивні рішення президента, його дратівливість багато противники хотіли б списати на відповідну хворобу.

Але як запевнив особистий лікар президента, Ронні Джексон, стан здоров’я Трампа відмінне. Нагадаємо, що 45-му президенту США вже 71 рік. При цьому, щорічний медогляд показав, що у нього немає порушень тиску, серцебиття та інших важливих показників. Невелика короткозорість навіть не вимагає носіння окулярів. Такий стан здоров’я Трампа лікар пояснив хорошою генетикою і відсутністю шкідливих звичок. У родині Трампа ніхто не страждав хворобами серця або діабет. Лікар упевнений, що президент абсолютно не вживає алкоголь, не палить і взагалі — ретельно стежить за гігієною.

Правда, президенту варто звернути увагу на вагу — йому залишилося всього півкілограма до ожиріння. Важить Трамп 108,5 кг при зрості 188см. Позначається малорухливий спосіб життя, — пояснює лікар. Єдиний вид спорту, яким захоплюється президент — гольф. Але і то, він вважає за краще спостерігати, ніж грати самому. Ситуація ускладнюється відсутністю здорової дієти в харчуванні. Не секрет, що Трамп воліє жирну, калорійну їжу з Макдональдса. Поки вага глави держави в межах норми, але все ж «на грані». Лікар порадив президенту скинути пару кілограм.

Взагалі, виступ Ронні Джексона на прес-конференції — нонсенс для Білого дому. Воно тривало близько години, і було надзвичайно докладним. Сам доктор заявив, що все, сказане ним — правда.

І найголовніше для публіки — звіт про психічне здоров’я Трампа. Джексон заявив, що абсолютно ніяких когнітивних або психічних розладів у глави США на даний момент не спостерігається. Це висловлювання спростовує підозри в шизофренії, недоумство, хвороби Альцгеймера. Все це — не більше, ніж чутки, — упевнений доктор. Доказом є результати тесту — 30 з 30 можливих балів набрав Трамп. Тест є аналізом уважності, концентрації і довгостроково пам’яті. Він не складний, але в тому і суть, що люди, наприклад, страждають від хвороби Альцгеймера, не зможуть пройти його безпомилково.

Загалом, якщо і можна звинувачувати Трампа в дивацтва, то виключно приписуючи це його характеру!

Однак, журналісти знайшли, все ж, «зачіпку». Оприлюднили список ліків, які вживає Трамп. А серед них знайшли финастерид. Його вживають як засіб від облисіння. Але кілька досліджень відомих лабораторій показали, що регулярне вживання препарату може привести до потенції і — порушень психіки і суїцидальних нахилам. Правда не вдалося встановити пряму залежність між вживанням финастерида і самогубством. Але у противників Трампа знову є привід для підозр.