Здорове харчування стало справжнім трендом в сучасному світі. Люди вже не обмежуються звичайними овочами та фруктами, а вважають за краще вживати екзотичні коріння, насіння або плоди, які містять дуже велику кількість корисних мікроелементів. Такі продукти отримали спеціальну назву — суперфуди.

Зазвичай, люди замовляють цю екзотику з-за кордону (Америки або Азії), не звертаючи увагу на високу вартість цієї продукції. Незважаючи на вітаміни, що містяться в цій їжі, лікарі радять ставитися до неї з обережністю. Адже такі продукти не характерні для нашого регіону. Якщо ви вирішили спробувати суперфуди, почніть з невеликої кількості.

Найпопулярніші суперфуди

Асаї. Ця ягода родом з Південної Америки. У ній містяться амінокислоти, що добре впливають на роботу травної та серцево-судинної систем. Асаї продається у вигляді порошку, який можна додавати в їжу.

Кіноа. Насіння цієї культури вже не одну сотню років вживається в їжу. Воно містять клітковину, яка очищає організм. Це насіння додають в салати або використовують у якості гарніру. Борошно з кіноа не містить глютену.

Годжі. У свіжому вигляді ці ягоди отруйні. Вживати їх потрібно тільки висушеними. Ці ягоди вважаються дієтичним продуктом, який сприяє зменшенню ваги. З них можна заварювати чай або додавати в різні страви.