Багато гурманів не уявляють свого життя без морепродуктів. Крім того, що різні молюски дуже смачні, вони ще й корисні. Якщо ви про це не знали, радимо вам прочитати, в чому полягає користь морепродуктів.

Йод

В устрицях, кальмарах, раках й інших мешканцях морів міститься велика кількість йоду. Цей мікроелемент необхідний для правильного функціонування щитовидної залози. Варто відзначити, що вживання штучно йодованих продуктів може бути навіть шкідливим для організму. Передозування йоду негативно відіб’ється на здоров’ї. З морепродуктами такої проблеми не виникне. Надлишки йоду вийдуть природним шляхом, не накопичуючись в тілі.

Таурин

Цей мікроелемент зміцнює організм: регулює тиск і кількість цукру в крові, стабілізує роботу серцево-судинної системи.

Поживні речовини

Кількість білка, що міститься в морепродуктах, значно перевищує обсяг цього мікроелемента в річковій рибі та прісноводних ракоподібних. А якщо порівнювати цей білок з курячими яйцями, то його засвоєння проходить набагато швидше.

Низька калорійність

Морепродукти — це дієтична їжа. Найбільш калорійними вважаються устриці. У них міститься близько 150 Ккал. Найбільш легкі для шлунка — мідії (60 Ккал).