У зимовий період люди особливо відчувають дефіцит вітамінів. Накопичується втома, частіше трапляються перепади настрою, навіть депресія. Людина більше схильна до різних захворювань. Жінки турбуються про зайві кілограми, які в холодну пору року осідають на талії. Як боротися з усіма цими неприємностями? Дієтологи впевнені, що ківі стане справжнім помічником в цій нелегкій боротьбі.

Друга назва цього фрукта — китайський агрус. Корисні властивості ківі відомі вже дуже давно. Вчені стверджують, що він навіть корисніший від лимонів й апельсинів.

Натуральний антидепресант

Біологічно активні речовини, що містяться в ківі, допомагають боротися з хронічною втомою та стресами.

Помічник в боротьбі з вірусами

Ківі містить велику кількість вітаміну С (навіть більше, ніж в цитрусових). Якщо ви будете регулярно вживати цей фрукт, то точно зміцните свою імунну систему.

Дієтичний продукт

Цей фрукт багатий на великий комплекс вітамінів і мікроелементів. Вони сприяють очищенню організму, виводять токсини та шлаки. Дієтичні властивості цього продукту оцінили лікарі. Китайський агрус часто додається в систему харчування, якщо потрібно скинути зайві кілограми.

Вживання

Фахівці рекомендують вживати ківі в чистому вигляді, як смузі, в складі салатів. Також китайський агрус відмінно поєднується з м’ясними стравами. Він допомагає важкій їжі швидше перетравлюватися та засвоюватися.

Будьте обережні

Якщо ви страждаєте на захворювання шлунка (виразка, гастрит, підвищена кислотність), то краще утриматися від вживання цього фрукту. Також з обережністю давайте його дітям. Він може викликати алергію.