Практично всі люди думають, що яскравої білизни зубів можна домогтися тільки після відвідин стоматолога. Вчені з Великобританії не згодні з такою думкою. Експерти визначили, як можна відбілити зуби в домашніх умовах. У цьому вам допоможуть звичайні продукти харчування. Що потрібно використовувати, щоб білосніжна посмішка стала реальністю?

Харчова сода

Цей продукт є натуральним відбілювачем для зубів. Для отримання необхідного ефекту можна полоскати порожнину рота спеціальним розчином. Розведіть чверть чайної ложки соди в склянці теплої води та полощіть цією рідиною рот двічі на день. Крім відбілюючого ефекту такий розчин має антибактеріальні властивості.

Яблука

Цей фрукт є натуральним відбілювачем. Завдяки своїй текстурі, яблука добре очищають зубну емаль. Крім того, яблучна кислота також чудово прибирає наліт.

Сир

По-перше, всі молочні продукти багаті на кальцій. А цей мікроелемент зміцнює зуби. А по-друге, структура сиру досить щільна (особливо у твердих сортів), тому цей продукт також добре очищає емаль, як і яблука.

Продукти харчування білого кольору

Вживання такої їжі може й не дуже відбілить зуби, але вже точно не забарвить їх у неприродний колір. А яскраві продукти харчування (буряк, чорниця, морква) можуть надати зубам непотрібний відтінок.

Полуниця

Ця солодка ягода не тільки дуже смачна та корисна. Вона також може добре відбілити зуби. Такий ефект викликаний вмістом в полуниці яблучної кислоти. Не відмовляйте собі в задоволенні, поєднуючи приємне з корисним.