Дуже часто ми виконуємо певні дії, навіть не здогадуючись, що вони шкодять нашому здоров’ю. Деякі звички, які щільно увійшли в наше життя, нічого крім шкоди нашій фігурі не приносять.

Нездорова їжа та газовані напої — це лише вершина айсберга. Ми не завжди розуміємо, що безневинні на перший погляд речі додають нам сантиметрів на талії.

Купівля знежирених продуктів

Дієтологи наполягають на тому, що продукти з низьким вмістом жиру тільки сприяють збільшенню ваги. Вони менш поживні, тому не насичують організм. Людина з’їдає більше, при цьому не отримуючи корисних мікроелементів.

Нестача води

Пийте багато чистої води. Рідина не тільки покращує зовнішній вигляд, але й сприяє прискоренню метаболізму. Також вода виводить токсини з організму, живить шкіру.

Недосипання

Нетривалий нічний відпочинок негативно позначається на нервовій системі. Крім того, втомлені люди їдять більше, щоб зняти напругу. Наслідок — зайві кілограми.

Малорухливий спосіб життя

Про користь прогулянок і фізичних вправ сказано вже дуже багато. Активні люди менше хворіють і відчувають себе щасливішими. До того ж спорт однозначно допомагає скинути зайву вагу.

Дієти

Як правило, дієти надають тимчасовий ефект. Жорстке обмеження в їжі викликає зворотну реакцію. Людина гладшає. Також шкідливо відмовлятися від сніданку чи обіду. Ви все одно з’їсте необхідний обсяг їжі, але це буде ввечері. А перед сном їжа засвоюється повільніше.

Швидке поглинання їжі

Щоб організм відчув насичення, має пройти мінімум 15 хвилин з початку трапези. Не поспішайте під час вживання їжі, інакше з’їсте більше норми.