Привчити себе та членів своєї сім’ї до правильного харчування зовсім нескладно. Досить не лінуватися та виконувати прості правила. Здорове харчування може бути не тільки корисним, але й смачним. Принцип дії такої дієти ефективний, незважаючи на її буденність і зрозумілість.

Фаст-фуду — бій

Зазвичай ми вибираємо таку їжу, тому що не хочемо витрачати час на приготування. Якщо хочете бути здоровими, відмовтеся від перекусів швидкими стравами. Вони часто калорійні та не дуже корисні. Їжа, приготована з якісних продуктів в домашніх умовах, принесе набагато більше користі.

Приділяйте увагу супам

Останнім часом особливою популярністю користуються крем-супи. По-перше, вони досить смачні. А по-друге, для їхнього приготування можна використовувати овочі, які складно вживати в будь-якому іншому вигляді. А як інгредієнт крем-супу ви навіть не завжди зможете їх розпізнати. При цьому корисні мікроелементи збережуться.

Красива презентація

Приділіть увагу оформленню страви. Не варто накладати багато їжі на тарілку. Краще розкладіть їжу красиво, щоб око раділо. В такому випадку ви з’їсте менше та отримаєте естетичне задоволення.