Карієс є однією з найбільш поширених проблем. Він руйнує здорові зуби. І люди витрачають великі гроші на відвідування стоматолога. Але завжди легше та дешевше запобігти хворобі, ніж потім займатися її лікуванням. Правильний догляд за зубами потрібно починати з самого народження. Якщо дитина тільки народилася, і у неї ще немає зубів, тоді потрібно стежити за чистотою порожнини рота. Після годування необхідно протирати язик, ясна та внутрішню поверхню рота чистим вологим шматочком марлі. Така процедура виконується щовечора. Вона захистить вашого малюка від молочниці. Навіть якщо у вашої дитини прорізався поки тільки один зуб, його вже треба чистити.

Ось деякі рекомендації лікарів-стоматологів по догляду за зубами

Пасту та щітку вибирайте за віком. На всіх дитячих зубних щітках і тюбиках зубної пасти прописано вік, з якого цю продукцію можна застосовувати. Дотримуйтеся настанов фахівців, які випускають ці товари.

Не годуйте дитину після чищення зубів. За допомогою слини на зубах утворюється захисна плівка. Коли ви чистите зуби, то цей захист зникає. Потрібен час, щоб вона з’явилася знову.

Застосовуйте зубну нитку. Якщо ваша дитина вже підросла, і у неї багато зубів, навчіть її користуватися зубною ниткою. Видалення залишків їжі між зубами грає важливу роль в профілактиці карієсу.

Користуйтеся засобами для полоскання порожнини рота. Існує безліч ополіскувачів для ротової порожнини. Ця продукція випускається і для дітей, і для дорослих. Застосовуйте їх, якщо у вас немає можливості почистити зуби.

Відвідуйте стоматолога двічі на рік. Необхідно відвідувати стоматолога не тільки при виникненні проблеми. Профілактичні огляди також дуже важливі для вашої дитини. Запобігання хворобі завжди краще, аніж лікування.