Ви помічаєте, що стали все частіше нервувати через кожну дрібницю? А заспокоїтися не так просто? Тоді зверніть увагу на способи, які допоможуть вам швидко прийти в норму. Як заспокоїтися і не нервувати через дрібниці:

Відволічіться

Якщо яка-небудь ситуація викликає у вас негативні емоції, переключіться на щось інше. Забудьте на деякий час про подразник. А потім свіжим поглядом подивіться на предмет вашого занепокоєння.

Покиньте зону дискомфорту

Вам не подобається грубий продавець у магазині? Або неприємний дільничний лікар? Завжди можна обрати інший магазин та іншу поліклініку. Це допоможе вам ліквідувати дратівливий чинник.

Займіться цікавою справою

Якщо починаєте нервувати, займіться дійсно цікавою для вас справою. Занурення в захопливий процес допоможе вам заспокоїтися.

Займіться спортом

Виконання фізичних вправ не тільки допоможе вам швидше заспокоїтися, але й принесе користь вашому здоров’ю. Також підійде прогулянка або пробіжка на свіжому повітрі, плавання в басейні.

Порахуйте до 10

Ця порада відома всім. Відволікаючись на рахунок, ви автоматично забуваєте про проблему й перестаєте нервувати. Також можна читати вірші.

Дихайте правильно

Різноманітні дихальні техніки допоможуть вам швидко заспокоїтися.

Будьте оптимістом

Хвилюючись через дрібниці, подумайте про тих, кому на даний момент набагато гірше. Уявіть себе на їхньому місці. Поверніться на своє та радійте життю.

Трішки поплачте

Іноді дуже корисно просто виплеснути емоції. Поплачте на плечі у друга або наодинці з собою. Ви відчуєте легкість.

Поговоріть з близькими

Озвучування проблеми, що вас непокоїть, може допомогти позбутися неї. Ваші рідні чи друзі можуть дати добру пораду або просто розвіяти ваші сумніви.

Поспіть

Сон допоможе очистити думки. Прокинувшись після відпочинку, ви зможете по-іншому поглянути на проблему. Може, вона не така страшна?

Живіть теперішнім

Щасливий лише той, хто живе нині. Минуле не змінити, майбутнє невідоме. Живіть сьогоднішнім днем. Не турбуйтеся про те, що вже зроблено. Не хвилюйтеся через майбутнє.

Нервові клітини відновлюються дуже повільно. Бережіть своє здоров’я і дивіться на світ позитивно.

lotos