Весна — найкращий час для схуднення. Незважаючи на величезне бажання досягти відчутних результатів у найкоротший термін, не варто використовувати екстремальні способи скидання ваги. Як схуднути без шкоди здоров’ю, читайте в цій статті.

Зменшуйте калорійність їжі

Відмовтеся від жирних страв на користь більш легких закусок. Нехай у вашому раціоні переважають овочі, фрукти, нежирне м’ясо та риба. Обмежте вживання хлібобулочних виробів з білого борошна. Від солодощів теж варто утриматися.

Змініть спосіб приготування страв

Якщо ви запече картоплю в духовці, вона буде такою ж смачною як смажена на сковороді. Тільки користі від такої страви буде набагато більше. До речі, їжа з пароварки також досить смачна.

Рухайтеся

Ефект від правильного харчування буде більш помітним, якщо приділяти увагу фізичним навантаженням. Вправи допоможуть вам спалювати калорії та тримати своє тіло у формі.

Пийте воду

Не забувайте, що дорослій людині необхідно в день випивати до 2 літрів води. Таким чином, ви не тільки поліпшите свій зовнішній вигляд, але й притупите відчуття голоду. Якщо перед прийманням їжі випивати склянку чистої води, кількість з’їденого за обідом зменшиться.