Виробники засобів по догляду за волоссям щодня переконують нас, що ми потребуємо їхньої продукції. Вони стверджують, що використання їхніх шампунів і спреїв – це єдиний спосіб стати володарем красивої шевелюри. Але всім відомо, що багато що залежить від стану організму в цілому.

Вибір правильних харчових продуктів допоможе зміцнити волосся, зробити їх більш красивими та сильними. І навпаки. Вживання шкідливої їжі негативно позначається на нашому волоссі.

Що потрібно їсти, щоб волосся було здоровим і красивим?

Молочні продукти

Молоко, сири сприятливо впливають на загальний стан нашого здоров’я. Вживання цих продуктів перешкоджає випаданню волосся.

Горіхи

Не важливо, які саме горіхи вам подобаються: кеш’ю, волоські або фундук. Велика кількість корисних мікроелементів, що міститься в цьому продукті, сприяє зміцненню волосся.

Морська риба

Цей продукт не тільки дуже смачний, але й корисний. У ньому містяться жири, вітаміни, які так необхідні для росту волосся. Сорт риби значення не має.

Овочі та фрукти

Свіжі овочі та фрукти корисні для всього організму. Якщо ж ви хочете приділити увагу волоссю, то обирайте зелень, яка містить вітамін С.

М’ясо птиці

Цей продукт містить білок, який легко засвоюється. Саме цей мікроелемент перешкоджає ламкості волосся.

Як видно, для здоров’я волосся треба їсти смачну та просту їжу. Ці харчові продукти багаті корисними речовинами. Така дієта принесе користь не тільки волоссю, але й всьому організму.