Проблеми зі шкірою обличчя бувають не тільки у підлітків, а й у дорослих людей. Вугрі — досить поширене явище серед чоловіків і жінок. Звичайно ж, всі хочуть від них позбутися. Але щоб це зробити, потрібно виявити причини появи цієї проблеми.

Гормональні порушення

Причиною вугрового висипання у дорослих може бути гормональний дисбаланс. Зменшення або збільшення кількості певних гормонів нерідко провокує виникнення вугрів на обличчі.

Що робити: Якщо поява висипу пов’язана з гормональними порушеннями, необхідно звернутися до лікаря. Він випише направлення на аналізи, щоб виявити причину гормонального сплеску. Далі лікар призначить необхідне лікування.

Проблеми з травленням

Вживання деяких харчових продуктів може викликати появу вугрів. Наприклад, кондитерські та хлібобулочні вироби, занадто жирна їжа. Річ у тім, що шкіра виконує функцію виділення. Зловживання певною їжею збільшує кількість токсинів в організмі. Вони виходять через шкірні покриви, утворюючи вугрі.

Що робити: Стежте за своїм раціоном. Обмежте вживання шкідливої ​​їжі.

Занадто жирна шкіра

Надмірне утворення шкірного жиру збільшує ймовірність появи висипання. Пори забиваються, і як наслідок, утворюються вугрі.

Що робити: Використовуйте очищаючі засоби для обличчя. Косметику вибирайте за типом своєї шкіри. Слідкуйте за чистотою шкірних покривів.

Інші причини

Також причиною виникнення вугрового висипання можуть бути різні паразити. Наприклад, підшкірний кліщ. Його наявність можна виявити, здавши аналізи у дерматолога. Досвідчений лікар призначить необхідне лікування, щоб позбутися від паразитів.

Іноді вугрі є наслідком сильного стресу, нервового перенапруження або приймання гормональних препаратів. Не варто забувати про алергічні реакції на харчові продукти, косметичні засоби або побутову хімію. Щоб позбутися від висипання, викликаного цими факторами, необхідно нейтралізувати їхнє джерело.