Щодня людина втрачає до ста волосинок. Це практично непомітно, оскільки на їхньому місці відразу ж виростають нові. Але іноді випадіння волосся набуває серйозних масштабів. Така ситуація вимагає негайного втручання. Але щоб знайти шлях вирішення проблеми, спочатку потрібно встановити причини її виникнення.

Чому випадає волосся

Ослаблений імунітет. Іноді організму просто не вистачає вітамінів і корисних мікроелементів. Поповніть їхні запаси, і ваше волосся знову стане міцним. Зверніться до лікаря, і разом з’ясуйте, які саме речовини необхідні для вас.

Гормональні порушення. Інтенсивне випадання волосся може сигналізувати про дисбаланс гормонів. У цій ситуації також не обійтися без поради фахівця. Досвідчений лікар випише вам направлення на аналізи, і за результатами призначить лікування.

Захворювання шкіри голови. Різні інфекції можуть спровокувати неконтрольоване випадання волосся. Зверніться до трихолога та спільними зусиллями виявіть проблему.

Стреси. Якщо ви постійно напружені, то це може негативно відбиватися на стані вашого волосся. Судини звужуються, кров погано циркулює, і як наслідок – випадає волосся.

Неправильний спосіб життя. Нераціональне харчування, зловживання алкоголем і сигаретами, а також інші шкідливі звички можуть помітно погіршити стан волосся. Як з цим боротися? Відмовитися від шкідливої ​​їжі та напоїв, регулярно займатися спортом, повноцінно відпочивати, більше бувати на свіжому повітрі, не нервувати. От і все! При дотриманні цих умов ваша шевелюра неодмінно буде радувати вас.