Ви любите відпочивати? Тоді вам варто прочитати цю статтю про найкращі місця відпочинку в усьому світі. Наша планета має чимало різноманітних і красивих місць. Гори, ліси, луки, моря і океани манять кожного насолодитися їх природою. Хто б не захотів зануритися в теплі хвилі блакитного океану або вдихнути свіжість гірських лісів? Все залежить тільки від ваших уподобань. Залежно від місцевості і ваших доходів, я пропоную розглянути кращі курорти світу. Адже не завжди дешевий курорт виявиться невдалим. Сьогодні туризм є дуже розвиненою індустрією. З’являється все більше і більше різних місць для відпочинку. Все більше людей їдуть закордон у пошуках кращих курортів, таких як Єгипет, ОАЕ, Туреччина, Греція і т.д. Отже серед кращих курортів світу виділяють наступні:


1. Гаваї. На березі Тихого океану ви зустрінете помаранчевий світанок і проведете яскраво-рожевий захід. На вас чекають високі пальми, надзвичайної краси орхідеї, водоспади і білі пляжі. Звичайна відпустка перетвориться в райську подорож.


  2. Балі. Про цей острів ходять легенди. Місцеві кажуть, що колись дуже давно боги вибрали Балі в якості свого будинку і оселились там. А сьогодні він перетворився на райський куточок для людей з усього світу. Острів зовсім крихітного розміру. Але тим не менше на ньому вмістилися савани, блакитні озера, термальні джерела і навіть вулкани. На Балі навіть до сьогоднішнього часу збереглося більше 10 000 храмів і палаців.


  3. ОАЕ. Країна, яка ще 40 років тому представляла собою величезну пустелю. Сьогодні це вже серйозна високорозвинена держава, яка приймає натовпи туристів. Навіть з висоти можна побачити надзвичайну красу Дубаї. В ОАЕ побудовано найсучасніше метро, ​​величезні торгові центри, найвищий хмарочос. Тут ви точно не будете нудьгувати.


  4. Мальдіви. Мрія романтиків. Де ще ви насолодитеся екзотичними стравами індійської і арабської кухні? Національний колорит не порівняти з іншими островами. Дивно, але самі острова з’явилися з життєдіяльності коралових рифів. Вони є однією з визначних пам’яток курорту.


  5. Канарські острови. Місце для відпочинку, одне з найпопулярніших і бюджетних. Вас здивують наявність білого і чорного піску на острові. На найбільшому острові Канар є активним вулканом Тейде, вершина якого навіть покривається снігом. А ще на Канарах проводиться великий фестиваль в напередодні Великого посту.