Якість і кількість сну впливає на вагу людини. До такого висновку прийшли американські вчені. Вони з’ясували, що існує прямий зв’язок між поняттями “сон і вага”. Чим менше людина спить, тим більша ймовірність набрати зайві кілограми.

Виявляється, вся причина в гормонах. Під час сну у людини виробляється речовина, яка називається лептин. Саме цей гормон регулює кількість жиру в організмі та зменшує апетит. А при нестачі сну виробляється інша речовина – грелін. Цей гормон надсилає сигнал у мозок, що потрібно поїсти. Отже, висипатися просто необхідно, якщо не хочете погладшати.

Крім того, чим більше людина спить, тим менше у неї часу залишається на їжу. Значить, зменшується ймовірність набрати зайві кілограми.

Також іноді люди схильні “заїдати” втому. Відпочиваючи недостатньо, ви частіше тягнетеся до їжі. Цей факт також науково доведено.

Сон не менше 6 і не більше 9 годин на добу сприятливо впливає на загальний стан організму. Звичайно, це не панацея від ожиріння. Але позитивний ефект буде помітний. Важливо також не зловживати їжею під час періоду бадьорості, займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. І тоді ідеальна фігура вам буде забезпечена.