Останнім часом широкого поширення набули соляні лампи. Цей компактний пристрій може не тільки стати прекрасним доповненням до вашого інтер’єру, але й позитивно вплине на здоров’я всіх членів сім’ї.

Що являє собою цей прилад? Це підставка з лампочкою, на яку надітий плафон з солі. Також існують інші види світильників, в яких сіль насипана в спеціальну чашу. Залежно від фантазії дизайнера лампи можуть набувати абсолютно різної форми: будиночки, казкові персонажі, тварини або рослини.

Сировину для ламп добувають в Гімалаях.

Принцип роботи світильника

Сіль нагрівається від лампочки та починає виділяти негативні іони. Ці частинки поширюються по всьому приміщенню. Вони очищають повітря, насичують його йодом й іншими корисними мікроелементами.

Користь для організму

Для лікування захворювань дихальної системи лікарі часто рекомендують пацієнтам відвідувати соляні кімнати. Якщо у вас немає такої можливості або не вистачає часу, то замість цього можна застосовувати соляну лампу. Це пристрій може працювати цілодобово у вас вдома, надаючи лікувального ефекту. Лампа нейтралізує віруси в повітрі, перешкоджає появі грибка на стінах. Крім того, її приглушене світло позитивно впливає на психічний стан людини.

Соляна лампа просто необхідна в приміщенні з підвищеною вологістю. Але не варто її встановлювати у ванній кімнаті, а також у безпосередній близькості від води. Лампа може розсипатися.

Соляний світильник можна використовувати замість нічника в дитячій кімнаті. В такому випадку він принесе подвійну користь.

Асортимент продукції

Обираючи лампу, зверніть увагу на різноманітність розмірів. Чим більший світильник, тим ширший радіус його дії.

Також кольорова гамма цих виробів досить велика. Кожна людина обирає на свій смак.

Цей світильник може бути просто шматком кам’яної солі, в якому зроблено отвір для свічки.

Важливо! Протипоказань щодо використання соляної лампи немає.

dif