Якщо у вас з ранку немає настрою і мучить хандра, вам на допомогу прийде гімнастика. Про користь ранкових фізичних вправ чули всі, але не кожен наважується випробувати це на собі. Ми весь час відкладаємо початок виконання нескладних вправ на завтра, на понеділок, на наступний тиждень. А це зовсім неправильно. На думку лікарів, ранкова гімнастика є тим мінімальним набором вправ, які забезпечать вам здоров’я та хороший бадьорий настрій протягом цілого дня. А якщо ви взагалі ведете практично нерухомий спосіб життя внаслідок сидячої роботи або ліні, то вам просто необхідно розминатися з ранку. Головне — почати заняття. Згодом ви відчуєте прилив сил і вже не зможете обходитися без ранкових вправ.

З чого почати?

Перш за все, слід трохи розім’ятися. Для цього потягніться, прогніть спину, трохи нахиліться в різні боки.

Присідання

Далі виконайте комплекс присідань. Досить 20 разів. Така вправа поліпшить кровообіг в області малого тазу. Присідайте якомога глибше, тоді ефект буде помітнішим.

Віджимання

Цю вправу можна виконувати, впираючись в ліжко, стіл або підвіконня. Віджимайтеся не менше 20 разів під кутом 45 градусів. Виконуючи вправу, торкайтеся грудною кліткою поверхні.

Розтяжка

Щоб закріпити результат і не відчувати біль у м’язах на наступний день, не забувайте про розтяжку. Виконуйте нахили, затримуючись в різних положеннях на кілька секунд.

Наприкінці гімнастики гарненько потягніться і завмріть в положенні струни.

Приплив енергії після таких вправ допоможе вам бути бадьорими та робити великі справи!