Ідеальна фігура – мрія кожної представниці прекрасної статі.

У гонитві за красивою фігурою модниці готові піти на великі жертви. Їм не страшні найжорсткіші дієти. Головне – досягти мети: підкорити чоловічі серця та викликати заздрість подруг. Лікарі далеко не завжди підтримують необхідність таких кардинальних рішень. Фахівці навіть склали список дієт, якими категорично не рекомендують користуватися для схуднення. У кращому випадку, такі радикальні дієти ніяк не вплинуть на вас. У гіршому – ці способи зниження ваги можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю людини.

Лимонадного-перцева дієта

Цей метод схуднення має на увазі вживання теплої води з лимонним соком, кайенского перцем і кленовим сиропом протягом десяти днів. Будь-яку іншу їжу вживати не можна. Така дієта дуже популярна серед західних зірок. Передбачається, що цей коктейль очищує організм, виводить з нього шлаки. Але лікарі з цим категорично не згодні. Інгредієнти, що входять до складу напою, не здатні виконати покладені на них функції. Крім того, такий коктейль може викликати подразнення слизової оболонки шлунка. Також цей напій протипоказаний людям, що страждають на захворювання шлунково-кишкового тракту.

Капустяний суп для схуднення

Зменшення ваги за допомогою капустяного супу – ще один різновид дієти. Ця низькокалорійна страва допоможе в стислі терміни скинути велику кількість зайвих кілограмів. Але під час дотримання такої дієти організм не отримує ніяких корисних речовин. Стан здоров’я може значно погіршитися. До речі, це стосується всіх монодієт. Більш того, при дотриманні капустяної дієти будьте готові до постійного здуття живота.

Дитяче харчування

Дієта, вигадана американськими фітнес-тренерами. На їхню думку, людина, вживаючи невеликі порції дитячої їжі з баночок, переходить на дробне харчування. Приймання їжі невеликими порціями допомагає швидше схуднути. Але лікарі не впевнені в користі такої дієти. По-перше, відсутність необхідності прожовувати їжу може негативно позначитися на стані травної системи та щелеп. По-друге, дитяче харчування не містить достатньо корисних елементів, які необхідні дорослому організму.

Сокова дієта

Цей спосіб схуднення має на увазі вживання тільки свіжих соків протягом певного часу. Інша їжа повністю виключається з раціону. Науковим шляхом користь від такої дієти не доведена. Крім того, після повернення до нормального харчування зайві кілограми знову з’являться. Такий ефект викликаний тим, що під час сокової дієти метаболізм сповільнюється.

Медикаментозна дієта

Велика кількість чудодійних таблеток, яких зараз повно на ринку, обіцяє моментальний ефект при мінімальних зусиллях з вашого боку. Досить випити одну пігулку, і можна їсти все підряд. Кілограми зникають самостійно. Це один з найнебезпечніших способів схуднення. Застосування медикаментів (особливо без консультації лікаря) завдає серйозної шкоди здоров’ю. Не забувайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Тобто, не може одна маленька пігулка вирішити всі ваші проблеми.

Позбавлення від зайвої ваги – це постійна та кропітка праця. Щоб добре виглядати, потрібно весь час працювати над собою, не шкодуючи сил.