Від здатності організму перетравлювати їжу залежить здоров’я, самопочуття, а також зовнішній вигляд людини. Часто люди з підвищеною масою тіла пояснюють всі свої проблеми повільним метаболізмом. Чи так це насправді? Що впливає на прискорення метаболізму? Як допомогти своєму організму?

Їжте часто, але маленькими порціями

Це поширена порада багатьох дієтологів. Їжте хоча б п’ять разів на день, але потроху. Обжерливість суттєво уповільнює метаболізм. Не забувайте снідати. Також не варто лягати спати на голодний шлунок. Тривалі перерви в прийманнях їжі викличуть більше почуття голоду. В результаті, зростає ризик переїдання. Продумайте свій раціон так, щоб в нього входила максимальна кількість корисних речовин. Харчування має бути збалансованим і різноманітним.

Додайте в свій раціон гостру їжу

Зрозуміло, гострі приправи слід вживати в помірній кількості. Але, додаючи трохи гостроти, ви істотно прискорите метаболізм. Речовина, що міститься в таких продуктах, ефективно спалює жири.

Вживайте правильні білки

Для прискорення обміну речовин чудово підійдуть такі продукти: курячі яйця, м’ясо індички, авокадо, нут, сардини, грейпфрут. У них міститься білок, що дозволяє наситити організм. Водночас, до складу продуктів не входять шкідливі жири.

Пийте зелений чай та каву

Помірне вживання цих напоїв сприяє прискоренню метаболізму. Зелений чай виводить з організму токсини, а також сприяє швидкому перетворенню жиру в енергію. Речовини, що містяться в каві, стимулюють обмін речовин. Не відмовляйте собі в чашечці ароматного напою, але знайте міру.

Не забувайте про фізичні навантаження

Заняття спортом й інтенсивні фізичні вправи добре вплинуть на ваше самопочуття, а також прискорять метаболізм.