Лущення шкіри — це проблема, знайома практично кожній жінці. Найбільш схильні до цього стану люди, що мають суху шкіру. До речі, жінки частіше страждають від лущення, ніж чоловіки. Це пов’язано з різним принципом роботи сальних залоз.

Холодна зимова погода, сильний вітер лише поглиблюють проблеми зі шкірою обличчя. Шкірні покриви втрачають вологу та корисні мікроелементи. Внаслідок цього з’являється лущення. З цією проблемою можна та треба боротися. Щоб виглядати завжди на 100%, прислухайтеся до кількох корисних порад.

  1. Зволожуйте шкіру. Під час вмивання використовуйте спеціальні косметичні засоби. Відмовтеся від мила. Воно сушить шкіру, провокуючи підвищену сухість.
  2. Пийте більше води. Допоможіть своєму обличчю зсередини. Нехай шкіра отримує достатню кількість цілющої вологи.
  3. Не забувайте про креми. Виходячи на вулицю, наносьте на обличчя живильні косметичні засоби. Від зволожувальних кремів краще утриматися, оскільки вони можуть нашкодити шкірним покривам під час сильного морозу.

Якщо навіть після виконання цих пунктів стан шкіри не поліпшується, зверніться до дерматолога. Може бути, лущення вказує на якісь проблеми зі здоров’ям організму.