Гарна новина для тих, хто хоче схуднути, але не любить фізкультуру. Австралійські вчені винайшли чудодійну пігулку, яка замінить людям заняття спортом. Експерти стверджують, що цей лікарський препарат запускає в організмі такі ж процеси, які виникають при виконанні фізичних вправ. Ця пігулка вже пройшла випробування на мишах. Незабаром вона буде протестована на людині.

Фахівці відзначили, що піддослідні гризуни стали більш енергійними та витривалими після приймання цього лікарського препарату.

На думку лікарів, ця таблетка допоможе людям, які за станом здоров’я не можуть займатися спортом. Цей препарат прискорює метаболічні процеси, внаслідок чого відбувається активне спалювання жиру. Також він позитивно впливає на серцево-судинну систему людини.

Ця таблетка допоможе людям боротися з такою серйозною проблемою сучасного світу, як ожиріння. Адже саме це захворювання іноді стає причиною виникнення у людей більш серйозних проблем зі здоров’ям. Надмірна вага може викликати розвиток цукрового діабету, спровокувати гормональні порушення, збільшити ймовірність утворення ракових клітин.

Бережіть здоров’я, адже воно безцінне.