Як відомо, печінка в організмі людини відіграє дуже важливу роль. Вона очищає від токсинів, знешкоджує та виводить отрутні речовини. Оскільки на цей орган покладено такі серйозні функції, потрібно, щоб він працював безперебійно.

Правильне харчування може підтримати печінку.

Що потрібно вживати, щоб фільтр організму працював, як годинник?

Часник

Цей продукт допомагає вимивати токсини з організму. Більш того, часник очищає печінку завдяки сукупності певних ферментів.

Цей овоч має антиоксидантні, антибіотичні та протигрибкові властивості.

Кава

На думку вчених, цей напій знижує ризик виникнення такого небезпечного захворювання як цироз печінки майже в два рази. Тільки не слід занадто зловживати кавою, тому що можна нанести шкоду іншим органам і системам.

Грейпфрут

Навіть якщо вам не дуже подобається гіркуватий присмак цього плоду, час від часу все ж варто його їсти. Грейпфрутовий сік допомагає виводити токсини та канцерогени з організму. Будьте уважні — цей фрукт допоможе людям зі здоровою печінкою. Якщо ви страждаєте від печінкової недостатності, краще утримайтеся від вживання грейпфрута.

Авокадо

Цей заморський фрукт теж може принести користь печінці. Його вживання сприяє інтенсивному виробленню антиоксидантів. Крім того, авокадо захищає клітини печінки від руйнування. Вітаміни С і Е, що входять до складу цього плоду, нейтралізують вільні радикали. До того ж, авокадо має яскраво виражену протизапальну дію.

Куркума

Ця спеція не тільки прискорює процес обміну речовин, але й стимулює вироблення жовчі. Куркума забезпечує природне очищення печінки, знижує шкоду від вільних радикалів.