Здоров’я та добробут близьких — ось головне багатство кожної людини. Щоб ваші рідні не хворіли, зверніть увагу на звички здорової сім’ї. Що саме потрібно робити, щоб рідше звертатися до лікарів?

Спорт

Зробіть ранкову зарядку щоденним ритуалом. Не забувайте приділяти час фізичним вправам. Навіть якщо у вас немає можливості зробити гімнастику після пробудження, введіть правило прогулюватися на свіжому повітрі перед сном. Фізичні навантаження неодмінно зміцнять здоров’я всієї родини.

Харчування

Приділіть особливу увагу харчуванню ваших близьких. Забезпечте їх корисними продуктами: овочами, фруктами, зеленню, нежирним м’ясом, сиром, свіжою рибою і т.д. Відмовтеся від фастфуду. Намагайтеся готувати їжу самостійно, не купуйте готові страви.

Розпорядок дня

Привчіть свою сім’ю до чіткого розпорядку дня. Підйом і засинання в певний час, виконання фізичних вправ, сніданок, обід і вечеря за розкладом і т.д. Нехай ваші родичі увійдуть в потрібний ритм. Ось побачите, що, маючи чіткий графік, легше будувати та реалізовувати плани.

Профілактика

Щоб менше хворіти, потрібно періодично обстежуватися, здавати аналізи, консультуватися у лікарів. Краще запобігти хворобі, ніж потім витрачати час і гроші на лікування.