Періодично будь-яка людина може відчувати на собі таке неприємне явище як недосипання. Причиною цього можуть стати різноманітні фактори: завантаженість на роботі, побутові проблеми, порушення режиму дня і т.д. Не варто зневажливо ставитися до недосипання, тому що воно може спричинити серйозні наслідки.

Проблеми з серцево-судинною системою

Недосипання провокує підвищення артеріального тиску, оскільки серце скорочується більш інтенсивно.

Зайва вага

Іноді люди намагаються компенсувати недолік сну збільшенням порцій за обідом. Здається, що таким чином можна зняти втому. Насправді ви тільки наберете зайву вагу.

Ослаблення імунітету

Організм потребує повноцінного відпочинку. Якщо ж він його не отримує, тоді починаються проблеми зі здоров’ям. Зростає ризик розвитку цукрового діабету.

Пригнічений стан

Настрій людини безпосередньо залежить від якості та кількості сну. Якщо часу на відпочинок виділяється недостатньо, то не варто розраховувати на добре моральне самопочуття. Можливий розвиток депресії та інших порушень психіки.

Старіння шкіри

Під час сну в організмі виробляється гормон, який відповідає за еластичність шкіри. Чим менше ви спите, тим менше цієї речовини продукується. Отже, шкіра старіє.

Не економте час на здоровий сон!