Про своє харчування потрібно думати кожній людині, і особливо майбутнім матусям. Адже від їхнього самопочуття безпосередньо залежить здоров’я малюка. Які корисні продукти варто вживати в очікуванні дитини? З чого повинен складатися раціон вагітної жінки?

Морква

Це дуже корисний овоч. Його вживання не тільки налагодить роботу шлунково-кишкового тракту, а й добре вплине на стан шкіри та волосся майбутньої мами.

Банани

Ці плоди багаті на такі важливі мікроелементи як калій та цинк. Перша речовина зміцнює імунітет дитини, а друга — формує здорову серцево-судинну систему.

Болгарський перець

Вітамін С, на який багатий цей овоч, зміцнює здоров’я мами та дитини, допомагає протистояти застуді.

Молочні продукти

Кальцій, що міститься в цій їжі, необхідний для зміцнення кісток не тільки майбутньої мами, але й дитини.

Морська риба

Жінці в період вагітності необхідно пильно стежити за своїм здоров’ям. Жирні кислоти, що містяться в рибі, зміцнюють серце та судини.

Дієтичне м’ясо

Чекаючи малюка, краще відмовитися від жирних сортів м’яса. Віддавайте перевагу кролятині, м’ясу індички або нежирній телятині. Мікроелементи, на які багаті ці корисні продукти, необхідні для повноцінного розвитку дитини та здоров’я мами.

Вівсяна каша

Цей продукт містить складні вуглеводи, які добре насичують організм. Вівсянка добре впливає на шлунок, знімає роздратування та запалення.