На прилавках продуктових магазинів можна побачити різноманітні овочі, фрукти або коріння. Про застосування деяких ми навіть не здогадуємося. Наприклад, корінь імбиру. Які властивості має цей продукт? Як імбир можна використовувати?

Батьківщиною імбиру вважається Південно-Східна Азія. Але в Європі ця рослина стала також досить популярною. Її використовують в кулінарії, медицині, косметології. Таке широке застосування імбиру зумовлене великою кількістю корисних речовин, що містяться в цьому корені.

Імбир в кулінарії

Корінь цієї рослини використовується під час приготування їжі ще з давніх часів. Імбир додається в м’ясні страви, випічку. Дуже популярні напої з цим коренем. Наприклад, взимку корисно випити чашку чорного чаю з імбиром. Рецепт цього напою досить простий, а смак незрівнянний.

Рецепт імбирного чаю (1 чашка)

Свіжозаварений чорний чай.

Очищений імбир – 5 г

Мед – 2 ч.л.

Лимон – 1 долька

Потрібно в гарячий чорний чай додати імбир, мед і лимон. Напій буде дуже смачним і корисним.

tea

Додавши трохи імбиру в каву, ви отримаєте напій з незвичайним, трохи гострим смаком.

Любителі японської кухні знають, що імбирний корінь вбиває бактерії. Тому прийнято подавати цей продукт разом з ролами та суші. Адже для приготування цих страв використовується сира риба.

ginger

Застосування імбиру в медицині

Вважається, що ця рослина володіє багатьма лікувальними властивостями. Корінь імбиру покращує травлення, зміцнює імунну систему. Він допомагає під час нудоти, виводить з організму жовч і навіть запобігає утворенню ракових клітин. Також корінь імбиру має болезаспокійливий та відхаркувальний ефект.

medicine

Імбир у косметології

Дуже популярні косметичні маски з імбиру. Цей корінь покращує кровообіг. Шкіра стає більш підтягнутою та пружною. Вітаміни й амінокислоти, що містяться в цій рослині, сприяють омолодженню. Маски з імбирного кореня можуть знімати роздратування та зменшувати кількість вугрового висипання.

Стан волосся також можна поліпшити за допомогою цього кореня. Мелений імбир, доданий в маску для волосся, усуває лупу, сприяє росту волосся та його зміцненню.

cosmetology

Для тих, хто хоче схуднути

Імбир часто використовується для схуднення. Корінь цієї рослини має жироспалювальний ефект. Також вживання цієї рослини сприяє підвищеному потовиділенню, відновлює обмін речовин. В результаті людина худне.

Як і будь-який інший продукт, імбирний корінь потрібно вживати в розумних кількостях. Тоді він принесе користь.

weight