З’ясувалося, що головний біль може з’являтися через цвілеві грибки.

Нещодавні дослідження вчених, довели, що головний біль і алергія можуть з’явитися від вдихання спор цвілевих грибків. Ці зовнішні дратівливі чинники з’являються в основному через підвищену вологість в приміщеннях. Як правило, знаходяться дані грибки у ванній, туалеті і в кутах стін приміщення, які постійно піддаються вологості. Більшою мірою ці грибки з’являються в закритому приміщенні, тому через відсутність циркуляції повітря люди вдихають шкідливі суперечки.

Не тільки головний біль заважає жити людям, які часто дихають спорами цвілевих грибків.

Багато професорів, які вивчали дану проблему, відзначили, що майже всі люди, у яких вдома є цвіль, страждають від хвороб. Цими хворобами можуть бути алергія, головний біль, проблеми з легенями, а саме утруднення дихання. Також в історії є підтверджені випадки, коли люди піддавалися сильним хвороб через цвіль. Такі випадки також називають синдромом хворого будинку. На жаль, незважаючи на збільшення випадків захворювань з цієї причини, вчені до цих пір не з’ясували, чому так відбувається.

Головний біль може з’явитися не тільки через суперечку, але також через мікотоксинів.

Вчені з’ясували, що не тільки спори цвілі викликають різні хвороби. Також цвіль виділяє в повітря мікотоксинів, які потрапляючи в організм тварин, можуть привести навіть до летального результату. Ці бактерії осідають на їжу, а згодом потрапляють в організм людини. Вченим залишилося з’ясувати як саме ці мікотоксинів впливають на людину і на його здоров’я.