Довге, красиве волосся – це мрія практично кожної дівчини. Що може бути краще за здорові, доглянуті кучері, що притягують загальну увагу? Але не всі знають, як правильно стежити за волоссям. Деякі вважають за краще робити короткі стрижки, і не дуже замислюватися про догляд. Якщо ж ви поставили перед собою мету відростити довге волосся, тоді візьміть на озброєння кілька корисних порад.

Тип волосся

Для початку визначте тип свого волосся. Воно буває нормальним, жирним, сухим або змішаним. Власницям нормального типу волосся пощастило більше за інших. Жирне волосся дуже швидко забруднюється та виглядає неохайно. Сухе схоже на солому. Змішане поєднує в собі недоліки двох попередніх видів. Воно має жирне коріння та сухі кінчики.

Частота миття

Кожна людина вирішує самостійно, як часто їй потрібно мити голову. Одні виконують цю процедуру щодня, інші – раз на тиждень. Любителям різноманітних лаків і гелів рекомендується мити волосся щодня. Необхідно змивати засоби для укладання волосся щодня, щоб волосся не псувалося. Температура води повинна бути від 35 до 45 ос.

Розчісування та сушіння

Фахівці рекомендують розчісувати довге волосся, починаючи від кінчиків. Володарі короткої шевелюри починають навпаки, від коренів. Також експерти радять користуватися гребінцем до та після миття голови. Використання фену небажане. Але якщо без нього не можна обійтися, то краще сушити волосся прохолодним повітрям.

Засоби по догляду за волоссям

Кожен тип волосся потребує особливого догляду. Вибираючи шампунь, кондиціонер або маску, подивіться, для якого типу волосся вони призначені. Ця інформація практично завжди написана на флаконі. Після застосування шампуню бажано використовувати ополіскувач. Він додасть волоссю шовковистості, та його легше буде розчісувати. Для живлення волосся застосовуйте маски. Їх можна придбати в магазині або приготувати самостійно.

Не залишайте своє волосся напризволяще. Воно потребує постійного догляду.