Уявіть собі ситуацію. Ви успішний бізнесмен. У вас є рахунок в банку, велика і дружна сім’я. Але раптово у вас починаються великі проблеми зі здоров’ям. Наслідком цього є той спосіб життя, який ви ведете — нездоровий і неправильний. Не дарма прислів’я каже «Бережи здоров’я змолоду». Щоб залишатися здоровим все життя потрібно дотримуватися правил здорового способу життя. Чим раніше ви зверніть увагу на своє здоров’я тим краще для вас. Якщо ви почнете говорити, що у вас немає часу на цю затію, то знайдіть його! Адже немає нічого важливішого за це. Кажуть якщо у вас є здоров’я, то у вас буде все, що ви захочете. І це правда. Адже без нього ви не зробите нічого. Погубивши в молодості здоров’я, у вас майже не буде шансів на його відновлення. Це займе багато часу і сил. І не факт, що його вдасться відновити. Існують нескладні правила здорового способу життя.


   Перше, на що слід звернути увагу це правильне харчування. Потрібно всього лише вживати більше овочів і фруктів і бажано в сирому вигляді. Вітаміни і мікроелементи, содержіщіеся в них допомагають при хворобах шлунково-кишкового тракту. Їжте нежирне, а бажано біле м’ясо, так як воно вважається більш дієтичне. А ось рибу навпаки краще вибирати жирну, так як вона містить омега-3, який необхідний для нормального функціонування організму. Про молочні продукти також не забувайте. Вони містять білок і необхідні амінокислоти.


   Друге правило — це спорт. Займайтеся спортом хоча б 3 рази на тиждень. Перш за все люди займаються спортом для підтримки фізичної форми. Але не всі знають, що регулярні заняття спортом позитивно відображатися на психологічному стані людини. Людина стає більш впевненим і сильним, що допоможе йому досягти успіху в будь-якій справі, за яке він не візьметься.


   І останнє, але важливе. Приберіть геть сигарети і алкоголь. Вони руйнують вас. Куріння — це передчасна смерть. При тривалому палінні ви можете отримати такі хвороби, як рак легенів або хронічний бронхіт. Алкоголь викликає агресію і психічні розлади.


  Це основні правила здорового способу життя. Але вибір як прожити своє життя залишається за вами.