Вчені з Великобританії довели, що буряк – це кращий засіб для зниження артеріального тиску. Дослідники з Лондона та Барста вивчали це питання протягом декількох років. І ось зараз вирішили поділитися своїми спостереженнями та результатами.

Виявляється, вся справа в особливому різновиді нітратів. Вони містяться в буряці. Під час попадання цих нітратів в організм людини вони перетворюються на окис азоту. Утворена речовина знімає напругу зі стінок судин. І, як наслідок, тиск знижується.

Британські вчені стверджують, що найкраще вживати буряк у вигляді свіжовичавленого соку. Досить 250 мл цього продукту, щоб значно знизити тиск (приблизно на 10 мм ртутного стовпчика). Ефект від таких ліків може тривати до 24 годин.

Але якщо у вас немає можливості вичавлювати сік, готуйте з буряка різноманітні салати або вживайте цей овоч в сирому вигляді. Можливо, завдяки цьому простому продукту у вас з’явиться можливість відмовитися від дорогих медикаментів.

Але пам’ятайте, що обов’язково потрібно стежити за своїм самопочуттям, відзначати будь-які зміни стану. Таке лікування гіпертонії може підійти не кожному.