Бажання схуднути виникає час від часу у кожної жінки. Навіщо ми це робимо? Хочемо виглядати привабливо, відчувати себе легко, зачаровувати. В сучасному світі існує великий вибір способів скинути вагу. Від найбільш екстремальних (голодування, монодієти або використання підозріливих пігулок для схуднення) до правильних,  спокійних дієт, які розроблені та протестовані спеціалістами. Всі ми, звісно ж, чули про білкову дієту. Що ж це таке “білкова дієта”? У чому полягає її сенс і чому вона краща за інші? Справа у тому, що під час дотримання білкової дієти ви можете вживати досить різноманітну їжу. Це риба та морепродукти, пісне м’ясо, каші. Вживайте овочі, що не містять крохмаль. Також можна їсти несолодкі фрукти. Дозволяється вживання знежиреного сиру та кефіру. Як бачите, перелік продуктів досить широкий. Також можна вживати невелику кількість яєць та горіхи.

Всі продукти бажано відварювати, запікати або готувати на пару. Так вони збережуть свої корисні властивості.

Вживайте їжу 5-6 разів на день невеликими порціями.

Пийте багато чистої води (до 2 л на день).

Під час дотримання білкової дієти лікарі радять з’їдати на сніданок декілька ложок висівок. Завдяки цьому ваш організм очиститься швидше.

Від деяких продуктів все ж треба буде відмовитись. Це вироби з борошна. Також необхідно обмежити вживання жирів, цукру. Відмовтесь від алкоголю та газованих напоїв.

Треба пам’ятати, що дієта найбільш ефективна в поєднанні з фізичним навантаженням.

Дуже корисно відвідувати спортзал. Але якщо у вас немає на це часу або бажання, то розробіть для себе комплекс вправ та виконуйте його щодня в домашніх умовах.

Важлива порада: не використовуйте білкову дієту понад 2-3 тижнів. І вдавайтеся до неї не частіше 2 разів на рік.

Якщо ви вирішили схуднути, визначили для себе дієту. прислуховуйтесь до свого організму. Аналізуйте своє самопочуття. Всі люди індивідуальні. Кожній людині підходить щось своє. Дієта повинна приносити користь, а не шкодити.

Все у ваших руках. Будьте здорові!