Будь-яка людина хоч раз у житті стикалася з безсонням. Це неприємний стан спричиняє масу незручностей. Погано відпочивши, важко повноцінно працювати наступного дня. Виявляється, здоровий сон можна забезпечити за допомогою правильного харчування. Деякі продукти сприяють швидкому засинанню. Безсоння буде переможене натуральними засобами. Не поспішайте приймати снодійне.

Черешня або вишня

Ця ягода містить компонент мелатонін. Він допоможе вам вирушити в царство Морфея та бачити хороші сни. Такі ж властивості має вишневий сік.

Мигдаль

Причиною безсоння може бути нестача магнію в організмі. Вживання мигдалю сприяє насиченню організму цим мікроелементом.

Чорний шоколад

Хоч існує думка, що солодке на ніч їсти не можна, але трохи чорного шоколаду не зашкодить. Серотонін, що міститься в цьому продукті, допоможе вам заснути швидше.

Трав’яний чай

Домашній трав’яний чай з меліси, м’яти або ромашки справляє заспокійливий ефект на організм. Випивши чашечку чаю, вам буде легше розслабитися та відпочити.

Банани

Ці плоди, як і мигдаль, містять велику кількість магнію. При вживанні бананів перед сном ваші м’язи швидше зможуть розслабитися. Це допоможе скоріше заснути.

Вівсянка

Ця каша багата на мелатонін. А як ми вже знаємо, він сприяє швидкому засинанню. Також рекомендується вживати вівсянку з теплим молоком.

Морепродукти

Креветки, палтус, тріска та тунець містять речовину, яка має назву триптофан. Він діє заспокійливо на організм.

Пам’ятайте, що не варто наїдатися на ніч навіть для боротьби з безсонням. Спати ви станете краще, але фігуру можете собі зіпсувати.