Банани – солодкі, ароматні плоди, які так подобаються дорослим і дітям. Вживаючи їх, ми навіть не здогадуємося, яку користь приносимо своєму організму.

Банани можуть врятувати нас від безлічі неприємностей: позбавити від небажаних відчуттів або навіть вилікувати хвороби.

Пригнічений стан

Як часто ми мучимося через поганий настрій? Допомогти нам можуть звичайні банани. В них містяться мікроелементи, які сприяють виробленню серотоніну. А саме цю речовину часто називають “гормоном щастя”. Хочете позбутися поганого настрою, їжте банани.

Анемія

У банані міститься велика кількість заліза. Як відомо, цього мікроелемента не вистачає тим, хто страждає на анемію (недокрів’я).

Печія

Банан багатий на клітковину, яка допоможе вам нормалізувати кислотність у шлунку та позбавить вас від печії.

Підвищений вміст цукру в крові

У цьому плоді міститься вітамін B6. Саме він допоможе відрегулювати рівень цукру в вашому організмі. Але людям, які страждають на цукровий діабет, слід обережно ставитися до вживання бананів.

Зайва вага

Люди, які бажають схуднути, абсолютно даремно відмовляються від бананів. Саме цей продукт здатний надовго втамувати голод та наситити ваш організм корисними речовинами (без шкоди для вашої талії).

Серцево-судинні захворювання

Банани нормалізують тиск. Також вони сприятливо впливають на роботу серця. Калій, який у великій кількості міститься в цих солодких плодах, сприяє зміцненню серцевого м’яза.

Список корисних властивостей бананів дуже великий. Висновок простий: якщо ви любите цей продукт та він вам не протипоказаний, їжте його на здоров’я. Від цього буде тільки користь.