Міський суд Єсентуків виніс заочну постанову на взяття під варту колишнього українського прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. За даними представників російського суду, арешт Арсенія Яценюка пов’язаний з тим, що він підозрюється в бандитизмі. Також повідомляється, що 21 лютого цього року політик оголошений в міжнародний розшук.

Склад злочину

За словами слідчих органів РФ, Яценюк брав участь у бойових діях на території Чечні. Він виступав проти російських військ у складі націоналістичного батальйону. Крім цього, за свою діяльність український політик був відзначений нагородою Джохара Дудаєва “Честь нації”.

У той же час, Рамзан Кадиров стверджує, що не бачив Арсенія Яценюка під час проведення військових дій в Чечні. Ахмед Закаєв, один з лідерів чеченських сепаратистів, теж заперечує участь українського політика в бойових діях.

Коментарі Арсенія Яценюка

На своїй сторінці в соціальній мережі політик написав, що дізнався про свій арешт з посольства України в Росії. Саме туди прийшла постанова на його арешт. Колишній прем’єр-міністр назвав звинувачення російської сторони “цілковитою маячнею”.