Неповторний конкурс краси

З давніх-давен краса жінок привертала увагу представників чоловічої статі. Кажуть що вона надає магічну дію на чоловіків. Але чи є правдою те, що тільки жіноча краса здатна заворожувати всіх навколо? Так вважають не всі.

Нігерійський плем’я відрізняється від всіх прийнятих норм. Щороку нігерійський плем’я влаштовує неповторний конкурс краси. Його унікальність полягає в тому, що в конкурсі беруть участь далеко не жінки, а їхні чоловіки і брати — чоловіки племені. Цілий тиждень чоловіки з племені водабе змагаються в красі і витонченості. Чоловіки наносять незвичайний макіяж яскравими різнобарвними фарбами. Кожен колір має своє особливе значення: червоний — мужність і сміливість, білий — смерть. Використовується навіть чорний колір, який виділяє пухкі губи і підкреслює очі. Цікавим є той факт, що цей колір отримують з попелу кісток.

Учасники конкурсу надягають білу вовняний одяг — тогу, огортає їх з голови до п’ят. А на голову — неповторний тюрбан, весь обвішаний біжутерією. Чоловіки стають настільки привабливими, що їх навряд чи можна відрізнити від дівчат. Конкурс краси складається з декількох частин. На території савани сильна стать змагається між собою в таких навичках як полювання, співу, танці і навіть седланіі верблюда. Несподівано для нас, ново час змагань вони можуть впадати в транс, закочуючи очі. Причиною цього є випитий напій з кори, що містить алкоголь. У цей час «судді» оцінюють посмішку, зростання, комплекцію тіла і витривалість. Незаміжні дівчата на цьому конкурсі можуть навіть знайти собі чоловіка. Грюкнувши чоловіка по плечу, вона проявляє свою зацікавленість в ньому.

Жінки цього племені вважаються найбільш чарівними з усієї Західної Африки, не дивно, що переможцю дістається найбільш бажаний приз — найкращі дівчата племені проведуть цілий місяць в компанії кращого чоловіка їх народу.