У дощову погоду навряд чи хтось зважиться вийти на вулицю без парасольки. Цей аксесуар не тільки захищає людину від негоди, але й доповнює образ. Як вибрати парасольку? На що слід звернути особливу увагу?

Габарити

Вибираючи парасольку, визначтеся, де ви будете її носити. Якщо ви плануєте тримати парасольку в сумочці, вам підійдуть вироби невеликих розмірів. Їх легко скласти та заховати в саквояж. Парасолі-палиці не складаються, але вони більш надійні та довговічні.

Механізм

Якщо ви вирішили придбати парасолю, виберіть механізм розкриття: напівавтомат, автомат, подвійний автомат або ручний режим. Найзручніший — подвійний автомат. Така парасолька відкривається та закривається автоматично. Щоправда, ціна на таку продукцію найвища.

Матеріал

Спиці та ручки найбільш надійних парасольок виготовлені зі сталі, а купол — з просоченої бавовни. Дешевші парасолі складаються з пластику або алюмінію. Перед придбанням вам слід вирішити: ви готові відразу витратити солідну суму й отримати якісний товар, або періодично купувати нову парасольку, сплачуючи невеликі гроші.