Microsoft Teams — це потужна платформа для спілкування та співпраці, призначена для полегшення віддаленої роботи та командної співпраці. Цей посібник для початківців проведе вас через основи використання Microsoft Teams, від налаштування облікового запису до використання його різноманітних функцій для ефективної співпраці.

Початок роботи з Microsoft Teams

Зареєструйте обліковий запис Microsoft Teams

Щоб використовувати Microsoft Teams, вам потрібен обліковий запис Microsoft. Якщо у вас його немає, зареєструйте безкоштовний обліковий запис на веб-сайті Microsoft Teams. Якщо ваша організація використовує Microsoft 365, можливо, ви вже маєте доступ до Microsoft Teams.

Завантажте та встановіть програму Microsoft Teams

Microsoft Teams доступний для пристроїв Windows, Mac, iOS та Android. Завантажте відповідну версію для свого пристрою та дотримуйтесь інструкцій із встановлення.

Увійдіть у Microsoft Teams

Відкрийте програму Microsoft Teams і ввійдіть, використовуючи облікові дані свого облікового запису Microsoft.

Навігація інтерфейсом Microsoft Teams

Розуміння лівої бічної панелі

Ліва бічна панель Microsoft Teams містить такі основні розділи:
– Діяльність: перегляд сповіщень і згадок.
– Чат: починайте приватні розмови з окремими членами команди або невеликими групами.
– Команди: доступ до каналів команди, де відбуваються групові розмови та співпраця.
– Календар: керуйте своїм розкладом і приєднуйтеся до запланованих зустрічей.
– Файли: доступ до спільних файлів і документів.

Створення нової команди

Щоб створити нову команду, натисніть вкладку «Команди» на лівій бічній панелі, а потім натисніть «Приєднатися або створити команду» внизу екрана. Виберіть «Створити команду» та дотримуйтесь підказок, щоб створити свою команду.

Співпраця в Microsoft Teams

Створення каналів і керування ними

Канали – це місце командних розмов і співпраці. Щоб створити новий канал, клацніть три крапки (…) поруч із назвою вашої команди та виберіть «Додати канал». Введіть назву та опис каналу та виберіть, чи має він бути публічним (доступним для всіх членів команди) чи приватним (доступним лише за запрошенням).

Публікація повідомлень і відповідей

Щоб опублікувати повідомлення в каналі, клацніть канал і введіть своє повідомлення у полі «Почати нову розмову» внизу екрана. Щоб відповісти на повідомлення, натисніть «Відповісти» під повідомленням, на яке ви хочете відповісти.

Обмін файлами

Щоб поділитися файлом зі своєю командою, натисніть вкладку «Файли» в каналі, а потім натисніть «Завантажити», щоб додати файл зі свого пристрою, або «Новий», щоб створити новий файл за допомогою програм Microsoft Office. Члени команди можуть переглядати, редагувати та спільно працювати над спільними файлами в режимі реального часу.

Спілкування в Microsoft Teams

Початок приватного чату

Щоб почати приватний чат з членом команди, натисніть вкладку «Чат» на лівій бічній панелі, а потім натисніть «Новий чат» у верхній частині екрана. Введіть ім’я особи, з якою ви хочете поспілкуватися, і введіть своє повідомлення у вікні розмови.

Здійснення аудіо- та відеодзвінків

Щоб здійснити аудіо- чи відеодзвінок, відкрийте чат із особою, якій ви хочете зателефонувати, а потім клацніть піктограму телефону чи відеокамери у верхньому правому куті вікна чату.

Організація та приєднання до зустрічей

Планування зустрічі

Щоб запланувати зустріч, натисніть вкладку «Календар» на лівій бічній панелі, а потім натисніть «Нова зустріч» у верхньому правому куті. Заповніть деталі зустрічі, включаючи назву, дату, час та учасників. Ви також можете додати канал до зустрічі, щоб зустріч відбувалася в межах певного каналу.

Приєднання до наради

Щоб приєднатися до зустрічі, натисніть вкладку «Календар» і знайдіть зустріч, до якої хочете приєднатися. Натисніть зустріч, а потім натисніть «Приєднатися», щоб приєднатися до зустрічі. Ви також можете приєднатися до зустрічі безпосередньо з каналу, якщо зустріч була запланована в цьому каналі.

Налаштування параметрів Microsoft Teams

Налаштування сповіщень

Щоб налаштувати параметри сповіщень, клацніть зображення профілю у верхньому правому куті та виберіть «Налаштування» зі спадного меню. Натисніть «Сповіщення» та налаштуйте свої параметри для різних типів сповіщень.

Інтеграція програм

Microsoft Teams підтримує інтеграцію з різними програмами для покращення своїх функцій. Щоб додати програму до своєї команди, клацніть на три крапки (…) біля назви вашої команди, виберіть «Керувати командою», а потім натисніть вкладку «Програми». Перегляньте або знайдіть програму, яку ви хочете додати, і дотримуйтесь інструкцій, щоб встановити та налаштувати її.

Цей посібник для початківців із Microsoft Teams забезпечує міцну основу для ефективного використання платформи для віддаленої співпраці. Розуміючи його ключові функції та функції, ви зможете ефективно спілкуватися, співпрацювати та керувати роботою своєї команди в Microsoft Teams.