Репер Prodigy був вражений серпоподібноклітинною анемією.

Співак народився у Квінсі в 1974 році здоровою дитиною. Але у віці після одного року у нього діагностували страшну хворобу, з якою йому довелося жити решту життя. Як сам репер Prodigy писав в автобіографії «My infamous Life», лікарі виявили у нього серпоподібноклітинною анемію. Ця хвороба у великій мірі поширена у чорношкірих людей і мулатів. В процесі недуги організм виробляє кров’яні клітини неправильної форми, а саме серповидної форми. Правильна кров’яна клітина повинна мати форму диска. Гострі кути клітин при доставці кисню в тканину тіла викликають дуже сильні болі. Крім постійного болю викликаного цією хворобою, люди також страждають від втоми, виразок, серцево-судинних захворювань. Згідно з дослідженнями середня тривалість життя людей які страждають на цю недугу становить 40-60 років.

Репер Prodigy все життя боровся з серпоподібноклітинною анемією.

Хвороба переслідувала його з дитинства і стала його стилем життя. Як говорив сам реп виконавець, усе його життя це постійні перепади від шаленої радості до дикого болю. З дитинства він намагався повільно ходити, щоб запобігти нападам болю. Він не звертав уваги на своїх однолітків, які завжди жартували над ним. Більше чотирьох разів на рік протягом всього свого життя репер Prodigy проходив курси терапії в клініках. Але лікування не давало результатів, і біль з кожним роком посилювалася. Через постійний біль і приниження в ранньому віці виконавець намагався покінчити життя самогубством. Його врятували, але проблеми нікуди не зникли і Prodigy став зловживати алкоголем і марихуаною, а після перейшов на сильнодіючі наркотики. Також в молодому віці співак почав займатися торгівлею наркотиками і крадіжками.

Prodigy був одним з найвідоміших реп виконавців в історії.

Саме в цей час реп виконавець почав займатися хіп-хопом і познайомився з Кехуаном Мачіто. Мачіто, більш відомий як Havoc став партнером Prodigy. Разом вони записали свій перший альбом в 1993 році під назвою «Juvenile Hell». Після вони випустили «The Infamous», який став найпопулярнішим альбомом за всю кар’єру дуету.

Репер Prodigy розповідав у своїй автобіографії про те, що хвороба зробила його бездушною і не емоційною людиною. З 2008 по 2011 року співак був засуджений на три роки за незаконне зберігання вогнепальної зброї. За цей час він серйозно зайнявся своїм харчуванням, щоб залишатися здоровим. Також він продовжував підтримувати людей, які страждають від такої ж хвороби. У зв’язку з цим він видав книгу рецептів на основі харчування, яке допомогло на час забувати про біль. В інтерв’ю репер Prodigy згадував про те, що фанати підійшли до нього на одному з концертів і запитали, яким чином він боровся через біль і як він залишився живий.
Багато в чому репер був вдячний творчості, яка допомогла йому не накласти на себе руки і не померти від передозування наркотиками або ж у в’язниці. Він навчився боротися з болем, від якого люди помирають в ранньому віці. Завдяки своєму щирому бажанню створювати хорошу музику, Prodigy став популярним на весь світ.