Elon Musk спробує випустити найпотужнішу ракету в світі зі своїм власним спортивним автомобілем на вершині.

Ракета-носій Falcon Heavy для американського підприємця розрахований на подвоєння вантажопідйомності будь-якого іншого автомобіля.

Але через історичної високої частоти відмов дівочих польотів ризикований тільки манекен.

Г-н Маск вирішив, що це повинен бути його старий вишнево-червоний родстер Тесла з манекеном, відповідним для космонавта, прив’язаним до сидіння водія.

Класичний хіт Девіда Боуї Space Oddity буде зациклюватися на радіо, так як автомобіль потрапляє в еліптичну орбіту, яка простягається до орбіти Марса навколо Сонця.

«[Родстер] отримає близько 400 мільйонів кілометрів від Землі, і він буде робити 11 км / с», — сказав він журналістам на брифінгу в понеділок. «Ми оцінюємо, що він буде перебувати на цій орбіті протягом декількох сотень мільйонів років, можливо, більше мільярда років».

Три камери, прикріплені до автомобіля, нададуть «епічні погляди», додав пан Муск.

Очікується, що тисячі глядачів прибудуть до Флоридський космічний центр Кеннеді, щоб засвідчити сходження ракети Falcon Heavy, яке може відбутися вже в 13:30 за східним стандартним часом (18:30 за Гринвічем).

Ракетна компанія пана Муска, SpaceX, пропрацювала три години, щоб отримати автомобіль у вівторок. Якщо технічні збої приведуть до відстрочення, друга спроба буде зроблена в середу.

Falcon Heavy — це, по суті, три з проїжджаючих разом кораблів Falcon 9 SpaceX. Але трирівнева конфігурація зажадала ряд конкретних змін, включаючи посилення центрального підсилювача сердечника.

27 двигунів Merlin на базі ракети повинні бути здатні генерувати майже 23 000 кілотонн тяги — трохи більш ніж удвічі більше, ніж у найсучаснішою в світі ракети, Delta IV Heavy, яка управляється американським конкурентом United Launch Alliance.

70-метровий Falcon Heavy розрахований на максимальну глибину до 64 тонн на навколоземній орбіті. Це схоже на те, що п’ять космодром двоповерхових Лондоні в Лондоні.

Насправді, однак, Heavy рідко просили піднімати так багато, тому що SpaceX має намір вивести ракети-носії ракет на Землю після запуску, а паливо, необхідне для цього, обов’язково заперечує деякі результати. Але величезна тяга ракети відкриває деякі захоплюючі нові можливості. До них відносяться:

набагато більше супутників для використання американською розвідкою і військовими. Масштаб цих супутників обмежений поточної продуктивністю ракет.
великі партії супутників, наприклад, для запропонованого паном Муск сузір’я тисяч космічних апаратів для доставки широкосмугового зв’язку по всьому світу.
більші, більш здатні роботи, щоб піти на поверхню Марса або відвідати зовнішні планети, такі як Юпітер і Сатурн, і їх місяця.
висуваючи величезні телескопи. Наступник Хаббла, телескоп Джеймса Вебба, повинен бути складний орігамі, як для його запуску в 2019 році

На даний момент у Falcon Heavy є тільки кілька замовлень на його маніфест.

Два з них призначені для великих телекомунікаційних супутників, які повинні бути викинуті на геостаціонарну орбіту приблизно на 36 000 км над Землею.

«Ці супутники мають більше шести тонн, знаючи, що потужність ракети становить вісім тонн на геостаціонарній орбіті передачі (GTO) — якщо вона буде повністю використана повторно», — сказала Рейчел Виллен з провідною космічної консалтингової компанії Euroconsult, повідомляє BBC News.

«Таким чином, очевидно, що мета повинна полягати в тому, щоб повністю використовувати ракету, в іншому випадку здатність до GTO становить 20 тонн, що дуже багато для заповнення».

Вона додала: «Головними цілями є, можливо, уряд США і ці власні сузір’я. І коли я говорю про уряд США, я маю на увазі як за межами земної орбіти (НАСА), так і в Міністерстві оборони США, оскільки SpaceX тепер є визнаним постачальником DoD для класифікованих і некласифікованих місій ».

Припускаючи, що це працює, Falcon Heavy піднімає деякі гострі проблеми для космічної політики США.

У той час як НАСА, безумовно, може знайти багато застосувань для додаткових можливостей, у неї є своя «ракета-монстр» в розробці.

Загадка для агентства і законодавців у Вашингтоні, округ Колумбія, полягає в тому, що ця система космічного запуску, як відомо, все ще знаходиться на відстані декількох років від входу в систему (з конфігурацією 70 тонн в LEO); але більш того — це, ймовірно, буде коштувати близько 1 млрд доларів на рейс. Г-н Маск каже, що його Falcon Heavy буде коштувати всього 90 мільйонів доларів за рейс.

Багато коментаторів вже питають, як Конгрес може виправдати значні додаткові витрати SLS, коли стане доступнішим набагато дешевша альтернатива.

І пан Маск не є єдиним підприємцем, які розробляють комерційне рішення для важкого ліфта, яке обіцяє різко підірвати SLS за вартістю.

Джефф Безос, глава Amazon.com, працює над ракетою, яку він називає «Нью Гленн», яка повинна була б розмістити 45 тонн на навколоземній орбіті. Він навіть дражнив щось ще більш потужне, зване New Armstrong.

старт ракеты

Г-н Маск підкреслює труднощі в отриманні Falcon Heavy для своєї першої прогулянки.

Його офіційне оголошення про проект було в 2011 році, перший політ запланований на 2013 рік. П’ять років по тому підприємець визнає, що ймовірність невдачі значна.

«Якщо це піде не так, ми сподіваємося, що це піде не так далеко, як місія, по крайней мере, ми будемо вчитися якомога більше на цьому шляху», — сказав він.

«Я вважатиму, що це перемога, якщо вона просто очистить майданчик і не підірве подушку в кувичкі. Це еквівалентно еквіваленту TNT на 4 000 000 фунтів. Ймовірно, не вдасться піти, якщо ця штука звільниться ».

Залучення всіх 27 двигунів до світла в унісон і контроль над ними під час першої фази сходження не є простим.

Поради спробували розпалити 30 двигунів на першому етапі своєї нещасливої ​​місячної ракети, N1 і ніколи не виходили на орбіту. У пана Маска є майбутня ракета, яку він розробляє, він називає BFR. Це включатиме 31 двигун першого етапу.