Різноманіття

На сьогоднішній день існує величезна кількість найрізноманітніших професій. Деяким потрібно навчатися десятками років, а підготовка до інших займає всього кілька хвилин. Різноманіття їх неймовірно. Про існування деяких Ви навіть не здогадувалися, а інші взагалі ледь вдається назвати професіями. Отже, ТОП найбільш незвичайних професій!

Кілька найбільш незвичайних професій світу

Дегустатор котячого корму

Хто вирішив, що корм для кота «неймовірно хрусткий» або «соковитий», і взагалі, «найсмачніший»? Дегустатор – та людина, якої Ваш улюбленець зобов’язаний настільки яскравими враженнями від вживання рекламованої продукції їжі для тврин! Дегустатор різними методами звіряє відповідність кольору, смаку, консистенції та інших параметрів корму до встановлених стандартів і особисто спробовує його на смак.

Трамбувальник

Але не простий, а трамбувальник пасажирів метро! У мегаполісах Китаю настільки зросла чисельність людей, що користуються послугами метрополітену, що з’явилася така незвичайна вакансія. Завдання цієї людини  – «проштовхувати» останніх пасажирів вглиб вагона так, щоб двері могли вільно зачинитися.

Перевертач пінгвінів

Пінгвіни – кумедні птахи, а ще – цікаві. І цей факт послугував причиною виникнення наступної незвичайної професії. Справа в тому, що в деяких місцях проживання пінгвінів, над ними часто пролітають літаки. Із цікавістю закидаючи голову в бік джерела шуму, ці не надто граціозні птахи втрачають рівновагу і падають на спину. Виглядає це навіть досить смішно, але піднятися з такого положення пінгвіни не можуть. Тут на допомогу до них приходить володар однієї з найбільш незвичайних професій світу.

Випробувач водних гірок

Всі, хто люблять розваги та екстрим можуть тільки позаздрити такій «посаді». Основним обов’язком цієї людини є тестування водних атракціонів на рівень одержуваного від них задоволення! Ну хіба  можна назвати це таким нудним словом як «робота»?

Автор передбачень для китайського печива

Давно поширена «фішка» багатьох ресторанних закладів. Привносить трохи дивні речі і різноманітності в традиційний прийом їжі, розважає відвідувачів та їхніх друзів. Відкриваєш печиво, читаєш записку з прогнозом, віриш, або просто смієшся. Але хто ж насправді «напророкував» її вміст? Представник ще однієї з найбільш незвичайних професій – автор передбачень у печиві.

«Білий» хакер

Деяким талановитим хакерам випала можливість попрацювати «на стороні добра». Великі компанії готові платити близько $ 125 000 на рік майстрам, що знають свою справу, щоб вони тестували вразливість систем, оскільки для них витік інформації може бути фатальним.

Туалетний гід

Ну, тут все зрозуміло. У великих містах Китаю, де дуже легко заблукати, така людина просто необхідна. А в її трудовій книжці з’явиться запис «Держ службовець» ”

Тут наведені лише деякі з найбільш незвичайних професій світу, існують ще й «живі манекени», «нюхальники дихання», шоколадні інженери, ловці мурах і навіть професійні «обіймальники» (в Японії).