Новий будівельний матеріал розроблений британською компанією Kite Bricks. Невеликі блоки мають підвищену звукоізоляцію, а також краще утримують тепло. Крім того, новітні цеглини оснащені спеціальними кріпленнями, які дозволяють швидко та без особливих зусиль з’єднувати їх між собою.

Будівельний матеріал виготовлений з високоякісного бетону. У порівнянні зі звичайними цеглинами нові блоки більш легкі та компактні. Сполучні гнізда на кожній цеглинці нагадують кріплення дитячих конструкторів. За допомогою виступів і поглиблень відбувається не тільки більш надійна фіксація, а й з’являється можливість прокладки різних комунікацій усередині стіни.

Нові будівельні модулі випускаються в різних конфігураціях. З їхньою допомогою можна звести конструкції будь-якого розміру та складності. Оскільки розробка та виробництво такого будівельного матеріалу здійснюється виключно на комп’ютерах, то можна не сумніватися, що всі деталі мають якісні кріплення.

Особливий будівельний клей

Для посилення міцності майбутніх конструкцій винахідники нової цегли також розробили спеціальний клей. Він наноситься з обох сторін на стрічку, яка прокладається між цеглинами. Таким чином зчеплення будматеріалів посилюється.

На думку розробників, такі блоки дозволять значно спростити зведення багатоповерхових будинків, оскільки можна буде відмовитися від використання підйомних кранів.