Компанія Sony вирішила повернути на ринок цуценя Aibo, перша версія котрого була випущена в 1999 році

Aibo з японської означає любов прихильність, а також це абревіатура від «Artifical Intelligence roBOt». Всього було п’ять різних моделей милого робота. І ось тепер оновлена версія Aibo підкорила всіх відвідувачів виставки в Лас-Вегасі. Sony в прес-конференції не була багатослівною. У загальних рисах були згадані успіхи корпорації та плани на майбутнє. Після вступу перед публікою постав Aibo (модель ERS-1000). Тут все умилились. І не дивно, робот-собачка став ще більш реалістичним і цікавим.

Дизайн став ще більш обтічним і акуратним. Щеня впiзнає свого господаря серед всіх інших і виконує його команди. Очі — два круглих OLED-дисплея, які прикриваються «вiками», завдяки чому погляд цуценя виглядає дуже живим і захоплюючим.

Завдяки актуаторами, робот рухається по 22 осях, і тепер руху цуценя виглядають ще більш натурально. Звичайно, для такої кількості вбудованих акумуляторів, заряду вистачає ненадовго — близько двох годин. Але коли заряд батареї закінчується, щеня сам знайде свою док-станцію у вигляді милого килимка, і буде підзаряджатися.

Aibo постійно вчиться новим трюкам, адаптується до оточуючих людей і навіть знаходить речі, які «роблять його щасливим». Крім того, дані про роботу збираються в хмару, доступ до якого є у його власників. Також є мобільний додаток My Aibo, в якому можна налаштовувати робота і дивитися фотографії, які зроблені за допомогою вбудованої камери. І завантажити з магазину нові навички цуценя і трюки.

Вартість, звичайно, чимала — приблизно 1700 доларів, а також щомісяця 26 доларів за щомісячну передплату. Але незважаючи на це, бажаючих придбати «вихованця» чимало.