Соціальна мережа Twitter боротиметься проти зайвої агресії та ненависті на просторах інтернету. Для цього представники компанії будуть ідентифікувати тих користувачів, чиї акаунти були заблоковані через неадекватну, образливу ​​поведінку по відношенню до інших.

Отже, такі користувачі не зможуть створювати профілі в соціальній мережі Twitter і будуть назавжди виключені з цього інтернет-співтовариства.

Також співробітниками компанії будуть вжиті додаткові заходи щодо забезпечення психологічної безпеки користувачів. Під час виконання пошуку людям будуть недоступні повідомлення, які містять образливу інформацію. Крім того, з пошуку будуть виключені коментарі, які не належать до теми обговорення та можуть бути образливими.

Кодекс по боротьбі з агресією

Дії представників соціальної мережі підпорядковані Кодексу по боротьбі з агресією, який був підписаний такими компаніями, як Microsoft, YouTube, Facebook і Twitter навесні минулого року. Сенс цього документа полягає у видаленні екстремістського контенту з інтернет-ресурсів. Також обумовлена ​​можливість блокування підозрілих акаунтів. Для виконання всіх дій, компанії повинні сформувати спеціальну групу, учасники якої будуть відслідковувати це питання.