Ряд затемнень в 2018 році відкриває сонячне затемнення. Воно відбудеться 13 липня о 4:48 за київським часом, а закінчиться в 7:13. Місяць перекриє сонце не повністю, тобто затемнення буде часткове.

Де можна його побачити? Спостерігати за явищем можна буде з Північної Антарктиди, Мельбурна, Південної Австралії. Українці, на жаль не зможуть побачити незвичайну подію. Сонячне затемнення — це непросте природне явище, яке пройде безслідно.

Як не дивно затемнення позначиться на психічному і фізичному здоров’ї людей. Астрологи навіть виділили ряд речей, які можна і не можна робити під час затменія. Вчені рекомендують провести цей день зі своїми близькими. Якщо ви посварилися з рідними, то цей день ідеальний для примирення. Гарна новина для творчих особистостей. Затемнення принесе величезне натхнення людям мистецтва. Багато хто навіть зможе побачити в собі нерозкриті таланти. У цей день людям буде хотітися робити щось неконкретне. Що стосується негативного впливу, то астрологи радять не братися за важливі справи або ставити високі цілі в цей день. Нові цілі і рішення краще прйимати в період з 13 липня до місячного затемнення 27 липня. Під час сонячного затемнення краще залишитися вдома і провести час з близькими, ніж йти на заходи або в місця з великим скупченням людей. Деякі люди навіть можуть проявляти агресію і злість. На фізичному здоров’ї затемнення матиме такі наслідки, як головний біль, ускладнення хронічних захворювань, нервозність, проблеми з серцем.

Для всіх знаків зодіаку наслідки також матимуть місце. Найбільше це позначиться на таких знаках, як Овен, Козеріг, Рак, Терези.

Також 27 липня ми зможемо спостерігати місячне затемнення. Про нього більш детально ви можете прочитати тут https://www.news-forpeople.com/ua/news/naydovshe-misyachne-zatemnennya/