HomePod від Apple

Новий гаджет від Apple як завжди привертає увагу мінімалістичним дизайном і потужними характеристиками. Портативна колонка HomePod, анонсована в 2017 році на черговій конференції, адаптує звучання під навколишнє оточення. Всі дії контролюються за допомогою голосового помічника Siri. Це — новий рівень звучання, обіцяють розробники!

Колонка підтримує Apple Music і відтворює аудіо без буферизації. HomePod — це поєднання нової звукової технології та просунутого програмного забезпечення. Незалежно від місця розташування колонки в приміщенні, звук буде відтворюватися з високою якістю. У гаджет вбудований акселератор і функція орієнтації в просторі. Завдяки цьому HomePod регулює свою роботу щодо місця розташування. Не залежно від того, куди ви її помістіть, вона автоматично буде направляти звук в вашу сторону. Біля стіни, в кутку, або в центрі кімнати — ви завжди будете чути чіткий звук без перешкод. До того ж, в неї вбудована система придушення луни. А ще можна синхронізувати два і більше таких пристрої за допомогою AirPlay2. Колонки почнуть взаємодіяти, навіть якщо встановлені в різних кімнатах, і створять справжню стереосистему з висококласним звучанням.

HomePod

У HomePod вбудований низькочастотний динамік, завдяки якому ви можете насолоджуватися глибоким звучанням басів. А спеціальний алгоритм весь час аналізує музику, щоб налаштувати низькі частоти для відтворення звуку без спотворень.

Низькі частоти також не забуті. Сім твиттеров, вбудованих в обтічну форму HomePod, дозволяють чути улюблені треки з відчуттям, що звук оточує тебе на 360 °!

Чіп А8 — обчислювальна потужність акустики пристрою. Відповідає за розпізнавання вихідного і вхідного звуку, можливість голосового керування під час відтворення, придушення луни і багато іншого.

HomePod виконаний у двох кольорах — темному і білому. Такий монохромний дизайн впишеться в будь-який інтер’єр і навіть стане стильним аксесуаром.

Реагує на дотики (пауза / регулювання гучності), при цьому верхня частина красиво підсвічується світлодіодами (як і при відтворенні мовлення Siri).

HomePod HomePod

За допомогою Siri можна здалеку переключити трек, поставити будильник, дізнатися ім’я барабанщика в поточній аудіозаписи, включити улюблену пісню. А при цьому помічник буде реагувати тільки на ваш голос, захищаючи конфіденційність.

Колонка запам’ятовує ваші музичні уподобання і формує плейлисти з добірками.

Ну і якщо у вас встановлена ​​система «розумного будинку» на Apple HomeKit, можна попросити HomePod опустити жалюзі або, наприклад, включити світло.