З цього року свято Різдва Україна святкуватиме 25 грудня

Так зване «католицьке Різдво» відзначається в ніч з 24 на 25 грудня більш ніж в 100 країнах світу. В Україні православна церква святкувала 7 січня, за юліанським календарем. Тепер же Рада прийняла рішення — 25 січень зробити вихідним днем ​​на честь Свята.
Натомість 2 травня буде робочим днем. Спочатку це не передбачалося, але згодом пропозицію про скасування вихідного в цей день підтримали.
Відтепер, Різдво в Україні святкуватимуть двічі — 25 грудня і 7 січня.

Чому Різдво — таке важливе свято?

Історія про народження немовляти Христа знайома практично кожному, і навіть діти сприймають її як гарну казку. І все ж, достовірність дивовижних подій тієї ночі підтверджують безліч джерел, як церковних, так і світських. Археологія багаторазово підтвердила факти, описані в Біблії — імена, події, географічні та історичні дані. Про Ісуса ж в Біблії говориться найбільше. Ця особистість зображена в ній найбільш докладно.
Біблія оповідає про Божого Сина, що прийшов з небес на грішну Землю, щоб своєю смертю врятувати від вічної погибелі багатьох. Сама суть події Різдва — те, що Бог став маленькою людиною, викликає масу питань: як, навіщо, чого це Йому варто було? Відповіддю на ці питання є великий задум Бога щодо кожної людини. Адже, завдяки Ісусу, кожен може прийти до Нього особисто. Єдиною умовою цих незвичайних відносин є віра. Народження, смерть і воскресіння Христа дають світу надію на порятунок. Тому таке свято, як Різдво приносить стільки радості і заспокоєння в серця віруючих. Воно нагадує про «велику радість, яка буде всім людям»!

Тому насправді не важливо — святкувати Різдво 25 грудня, 7 січня, або ж в будь-який інший день. Головне — щоб Свято було в серці!

 

Україна прийняла новий законопроект. Різдво в Україні святкуватимуть і 25 грудня і 7 січня. Навіщо святкувати Різдво