Помилування індички — частина святкування Дня подяки в США

23 листопада в США відзначали День подяки. Свято має глибоке коріння і обросло традиціями (церемоніальне помилування індички — одна з них). В цей день в Нью-Йорку влаштовується парад з величезними надувними іграшками. Це щорічно привертає величезну юрбу туристів. Крім того, День подяки вважається одним з найважливіших сімейних свят. Вся родина збирається за накритим столом, кожен говорить про те, що хорошого відбулося в його житті в цьому році, за що він може бути вдячним. Напередодні всі закуповують продукти для святкування. Вся ця весела метушня є початком сезону зимових свят.

Традиція милувати в День подяки

Існує незвичайна традиція, грунтовно закріпилася в США з часів правління Буша — помилування індички. Вважається, що ідея свята виникла ще при Лінкольні. Розповідають історію про те, що його син так полюбив подарованого індика, що упросив батьків не подавати його на стіл.

Тепер же це перетворилося в церемонію. Вона проводиться в Білому домі і має на увазі урочисте обрання птиці на почесну роль. National Turkey Federation щороку відбирає близько 30 птахів, які стають кандидатами на помилування. Їх годують з рук і привчають не лякатися людей. Але тільки одна з них уникне долі бути з’їденою за вечерею. Ще одну вибирають для святкового столу в Білому домі. Крім того, другий птах грає роль «запасного» (на випадок хвороби першої і т. П.).

Трамп помилував індиків

Цього року президент Трамп вибрав Драмстіка і Уішбоуна. Птахи, що з’явилися на світ в Мінесотті, важать 21 і 17 кг. Після церемонії вони відправляться до інших, раніше помилуваних Обамою, птахам. Цих індиків тримають в Вірджинії, де в Політехнічному університеті вони стануть доживати свої дні.

Втім, помилування індички досить умовно. Їх спеціально занадто щільно годують, і довго вони не живуть.