Що вдягнути? Як відзначити Новий рік 2018?

Зовсім скоро Новий рік! Всі з хвилюванням очікують свята, і того, що принесе наступний рік. Ми готуємо подарунки, прикрашаємо будинку. І виникає питання, які кольори краще використовувати для декору будинку і святкового вбрання?

Якщо Ви не знаєте, який колір вибрати в Новий рік-2018, то віддайте перевагу жовтому (золотистому), адже відомо, що цей рік названо роком Жовтої Земляний Собаки. У філософії Сходу жовтий був священною привілеєм сім’ї імператора і асоціювався з дорогоцінним золотом. Цей колір символізує мудрість, сталість, а також жіноче начало. «Щасливого» квітами в цьому році також вважаються зелений, жовтий, червоний, коричневий і фіолетовий.

Модними кольорами в цьому році будуть червоний Гренадіни, осінній клен, золотистий портвейн, тінистий ялина і золотистий лайм. Про це повідомив Pantone.

Додайте ці кольори в інтер’єр, не тільки в одяг. Можна, наприклад, купити пару подушок жовтого кольору, або штори.

Вважається, що в рік Собаки краще не перестаратися з шиком. Краще вибрати наряд без блискіток і не дуже гламурний. Найкраще — прості, натуральні тканини. Адже собака — істота дуже домашнє і велелюбне.

Якщо прикраси, то з лазуриту, опала і діаманта. Ці камені вважаються, що приносять удачу в Новий рік 2018.

Як прикрасити ялинку?

Золотий колір відмінно поєднується і з сріблястим, і фіолетовим. Крім різних іграшок і стрічок, атмосферу свята подарують світлодіодна гірлянда. Можна покрити гілки дерева штучним снігом, так ви принесете трохи зимової казки в будинок.

Прикрасити ялинку можна і природними матеріалами — шишками, висушеними кільцями апельсинів, паличками кориці, нанизаними, як намистинки, ягодами шипшини і навіть пір’ям, які, в поєднанні зі штучним снігом, будуть посилювати ефект заметів.

Банти. Різного розміру, кольору, виконані з різних матеріалів, вони цілком можуть стати тематичним прикрасою. Але і в поєднанні з гірляндами і кульками бантики не завадять. Їх можна зробити самостійно, а можна просто купити.

Своїми руками можна зробити і об’ємні сніжинки з паперу. Також, можна включити фантазію і використовувати яскраві цукерки в якості декору. Навіть перегорілі лампочки можна успішно перетворити в ялинкові іграшки, покривши їх блискітками. Такі прикраси допоможуть зробити Ваш святковий інтер’єр оригінальним і унікальним, адже буде виявлено творчість і індивідуальність.

Часто використовується ідея з хвилями з органзи. Смуги тканини використовують за типом стрічок. Перев’язують їх, вплітають в ялинку. Можна додати гірлянди-намисто.

Новий рік 2018 рекомендують зустрічати за певними правилами. Можна дотримуватися кольорової палітри по фен-шуй, але можна просто дати волю смаку і фантазії. Адже не принесе радості те, що просто не подобається. Тому, якщо Ви не любите жовтий колір, візьміть будь-який інший, підберіть до нього ідеальне поєднання, і в чудовому декорі він стане вашим «щасливим кольором».